چت رومclose
ترک عادت‌های بد با 3 گجت خوب
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 326

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23438
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع ترک عادت‌های بد با 3 گجت خوب  3 گجت خوب برای ترک عادت‌های بد
  خیلی از ما عادت‌های بدی در زندگی داریم. مانند سیگار کشیدن، بارها به تاخیر انداختن ساعت (Snooze) و یا مثلا خوردن بیش از حد شکلات. حالا تکنولوژی برای ترک این عادت‌ها با 3 گجت جالب به کمک ما آمده است.


  مچ‌بند برقی
  پولاک (Pavlok) یک مچ‌بند هوشمند است که برای ترک عادت‌های غذایی، بازی‌های رایانه‌ای و غیره بسیار مفید است. برای مثال اگر شما ناخن بجوید یا غذا زیاد بخورید به شما با لرزش هشدار می‌دهد و یا در صورت تنظیم، به شما شوک الکتریکی وارد می‌کند تا مانع انجام آن کار شود. این گجت معمولا در مدت پنج روز باعث می‌شود عادت بد خود را ترک کنید.


  ساعت پرنده
  اگر شما هم عادت دارید که از Snooze ساعت بارها استفاده کنید این وسیله راه حل جالبی دارد. این ساعت یک پروانه و موتور دارد که در زمان تعیین شده از ساعت اصلی جدا می‌شود و به هر طرف که بخواهد پرواز می‌کند. همزمان با جدا شدن این پرنده زنگ ساعت به صدا در می‌آید و شما باید در اتاق به دنبال پرنده بگردید و آن را سر جای خود بگذارید تا صدای زنگ قطع شود.


  فندک هوشمند
  این اولین فندک هوشمند است که به افراد کمک می‌کند سیگار را ترک کنند. این فندک سیگارهای شما را در روز شمارش می‌کند و اطلاع می‌دهد که آخرین بار چه زمانی بوده است. همچنین می‌توانید هدف خود را در اپلیکیشن این فندک تنظیم کنید. یا اینکه تعیین کنید چندبار در روز و در چه فواصل زمانی روشن شود.

  گردآوری: ساسان اس ام اس

  منبع: itiran.com+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا