چت رومclose
آیفون و آیپد خود را با چشم کنترل کنید
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 300

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23438
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع آیفون و آیپد خود را با چشم کنترل کنید  مدت‌ هاست که می دانیم اپل روی ارتقای نحوه تعامل کاربران با محصولاتش تمرکز کرده است، و هر از چند گاهی خبری از ثبت پتنتی تازه در همین راستا به گوش می‌ رسد. در اوایل سال 2015 بود که این شرکت پتنتی را با همین مضمون به ثبت رساند. در آن پتنت روشی برای ردیابی نگاه کاربر معرفی شده بود که او را قادر می ساخت با حرکت چشم بسیاری از کارها را در گجت خود کنترل کند.

  حالا بعد از گذشت چند ماه اپل پتنت تازه ای را به ثبت رسانده که باز هم تمرکز آن روی ردیابی مسیر نگاه کاربر، و این بار برای نمایش موثر اعلان ها است.
  بر طبق مستندات ارائه شده در این پتنت، بسیار پیش می آید که شخص متوجه برخی اعلان‌ ها در گجت خود نشود، چرا که در زمان نمایش آن، نگاهش به نقطه ای دیگر از صفحه نمایش بوده و اعلان نقش بسته در بالای تصویر را از دست داده است. محققان این شرکت راهکاری برای حل چنین مشکلی ارائه داده‌ اند.

  راهکار این پتنت «تاخیر در نمایش اعلان تا افتادن نگاه کاربر به نقطه مناسب نمایش آن» است. یعنی اطلاعیه مورد نظر تنها زمانی به تصویر کشیده می‌ شود که شخص به نقطه‌ ای خاص نگاه کند.
  تصور کنید در حال نوشتن یک پیام در نرم‌افزار iMessage هستید و در این حال یک کلمه را اشتباه تایپ می کنید. نرم افزار این اشتباه را به شما متذکر می شود و کلمه درست را پیشنهاد می دهد، اما شما درگیر نوشتن باقی متن هستید و بسیار احتمال دارد که متوجه اخطار مورد نظر نشده باشید. با استفاده از این فناوری، پیام اصلاح اشتباه تایپی فقط زمانی نشان داده می شود که مثلاً نگاه شما روی همان کلمه‌ی اشتباه باشد.باید دید که این تکنولوژی راه خود را به ابزارهای مبتنی بر iOS باز خواهد کرد یا نه؟

  گردآوری: ساسان اس ام اس+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا