چت رومclose
اشکال جدید در Nexus 6P ؛ اینبار میکروفون!
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 300

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23438
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع اشکال جدید در Nexus 6P ؛ اینبار میکروفون!  از زمان عرضه نکسوس 6P بارها شاهد اشکالات متعدد در آن بوده ایم.اخیرا نیز عده ای از کاربران این تلفن همراه ساخت هواوی مشکلاتی را از ناحیه میکروفون و صدارسانی این نکسوس عنوان کرده اند.برای بررسی کامل این خبر نکسوسی داغ با ما همراه باشید.

  اولین بار نام Nexus 6p با ویدئو تست خمش آن به سر زبان ها افتاد.در این ویدئو که در وبسایت بروزرسانی نیز قرار داده شد این تلفن همراه عملکرد ضعیفی را در تست خمش از خود نشان داد و باعث شگفتی همگان و سرافکندگی هواوی و گوگل شد. کمی بعد گزارشاتی از ترک خوردن بی دلیل و ناگهانی بخش شیشه ای روی قسمت دوربین و همچنین ترک خوردگی صفحه نمایش این تلفن همراه عنوان شد و دلیل احتمالی آن نیز بررسی شد که گزارش کامل این خبر را نیز میتوانید در آرشیو بروزرسانی مطالعه کنید.

  حال عده ای از کاربران شکایاتی را در مورد میکروفون این گوشی هواوی مطرح کرده اند که هنوز مشخص نیست که این اشکال مشکلی سخت افزاریست یا از بخش نرم افزاری آن ناشی می شود.کاربران ادعا کرده اند که هنگام تماس های تلفنی، شخصی که در طرف دیگر روی خط است صدای فرد در این طرف را به سختی می شنود و در مواقعی نیز هیچ صدایی منتقل نمی شود.عده ای این مشکل را فقط هنگامی که تلفن در حالت Tone قرار دارد و عده ای نیز در هردو حالت گزارش داده اند.

  هر دو شرکت نام آشنای گوگل و هواوی قطعا با عرضه این تلفن همراه پر ایراد که بازتاب های گسترده ای نیز داشته است، اعتبار خود را حداقل در ساخت نکسوس ها خدشه دار کرده اند.باید ببینیم که گوگل چه تدبیری را برای جبران این فاجعه خود می اندیشد و آیا همکاری خود با هواوی را ادامه خواهد داد یا خیر.

  گردآوری: ساسان اس ام اس

  منبع: Phonearena+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا