چت رومclose
دسترسی به مدیریت فایل پنهان در اندروید 6 مارشمالو
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 289

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23438
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع دسترسی به مدیریت فایل پنهان در اندروید 6 مارشمالو  آخرین نسخه‌ی منتشر شده‌ی اندروید، شامل ویژگی‌هایی همچون، کنترل کامل بر روی تنظیمات بخش دسترسی نرم‌افزارها (app permissions)، پشتیبانی از اسکنرهای اثر انگشت بومی، پشتیبانی از درگاه USB نوع C، بهبودهایی در زمینه‌ی مدیریت مصرف انرژی و جستجوی بهبود یافته به وسیله‌ی ویژگی Google Now on Tap افزوده شده به آن، می‌شود.

  اما در کنار هر یک از ویژگی‌های چشم‌گیر و ارزشمند اندروید مارشمالو، گزینه‌های کوچک اما مهمی هم وجود دارند که احتمالا تابه‌حال به آن‌ها هیچ اشاره‌ای نشده است. یکی از این موارد به ظاهر کم اهمیت و جدید، مرورگر فایل داخلی است. بله درست است، اندروید ۶ مارشمالو دارای فایل منیجر داخلی است و حتی به احتمال بسیار بالا، در صورتی که اخیرا دستگاه اندرویدی خود را بروز رسانی کرده باشید، روحتان هم از وجود آن بی‌خبر است! زیرا این ابزار مفید، به صورت یک نرم‌افزار داخلی عادی منتشر نشده است. اگر به دنبال دسترسی به این ابزار مهم هستید، مراحل ذکر شده در ادامه‌ی مقاله را دنبال کنید.


  ۱. بخش تنظیمات (Settings) گوشی‌هوشمند اندرویدی خود را باز کنید.


  ۲. به قسمت Storage and USB مراجعه کنید.


  ۳. صفحه‌ی جاری را به سمت پایین مرور کرده و Explore را لمس کنید.


  ۴. مدیریت فایل اندروید مارشمالو در اختیار شماست!


  اگر مدیریت فایل اندروید ۶ را مشاهده کنید، قطعا به ابتدایی بودن و ضعف‌های آن پی خواهید بود. ابزار یاد شده، نسبت به بیشتر نرم‌افزارهای مدیریت فایل جانبی، احساس خام بودن و زمختی در طراحی را به کاربر القاء می‌کند. متاسفانه مدیریت فایل اندروید مارشمالو قادر به تغییر نام فایل، ایجاد پوشه‌ی جدید و موارد معمول دیگر نیست. اما خوشبختانه قادر به انجام برخی از کارهای اساسی هست!

  با این ابزار می‌توان اقدام به کپی فایل، مرتب‌سازی فایل‌ها براساس دسته‌بندی خاص و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با سایر نرم‌افزارها کرد. همچنین قابلیت جستجو هم در زمانی که به دنبال فایل به خصوصی هستید، صرفا در صورتی که نام آن را بدانید در اختیار شما قرار دارد.

  گردآوری: ساسان اس ام اس

  منبع: zoomit.ir+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا