چت رومclose
تعویض تلفن همراه ؛ هر دو سال یک بار؟!
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 234

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23433
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع تعویض تلفن همراه ؛ هر دو سال یک بار؟!



  همه ی ما گاهی بر حسب نیاز و گاهی از روی علاقه گوشی تلفن همراه خود را تعویض می کنیم و همیشه این سوال را از خود می پرسیم که آیا الان زمان زود یا دیری برای تعویض تلفن همراهم نیست؟اخیرا نظرسنجی انجام شده است که فاصله زمانی تعویض تلفن همراه کاربران را نشان میدهد.در ادامه نظر شما را به نتایج جالب این نظرسنجی جلب می کنیم.

  خیلی از ما عادت داریم که یک تلفن همراه را به هر دلیلی تا زمانی که خیلی کارایی خود را از دست نداده است و از حداقل امکانات روز بهره می برد نگه می داریم و حتی هنگام تعویض تلفن همراهمان باز هم از خود سوال میپرسیم که آیا تعویض تلفن همراه بعد از این بازه مشخص که قطعا با صرف مبلغ هنگفتی نیز همراه است منطقی است یا خیر. و در مقابل عده ای نیز به صرف علاقه ای که به تلفن همراه و جدیدترین تکنولوژی ها دارند، مدام در حال تعویض تلفن همراه خود هستند که طبعا این کار برای آن ها معمولا صرفه اقتصادی نیز به همراه ندارد ولی آن ها این ضرر را به جان می خرند تا پا به پای تکنولوژی روز پیش بروند.

  در این نظرسنجی که با جامعه آماری 3000 نفری انجام شده است ، حدود 36 درصد از کاربران هر دوسال یک بار تلفن همراه خود را تعویض میکنند که این درصد بالاترین درصد در این نظرسنجی است. حدود 27 درصد از کاربران هر یکسال یکبار اقدام به تعویض تلفن همراه خود میکنند و حدود 4 درصد از افراد هر 9 ماه این کار را انجام می دهند. همچنین جالب است بدانید افرادی هستند که تلفن همراه خود را در بازه های زمانی 6 و 3 ماهه تعویض میکنند که به ترتیب در نظر سنجی موجود درصد 5 و 4 را به خود اختصاص داده اند. همچنین در سوی دیگر عده ای تلفن همراه خود را در بازه ای بیش از 2 سال تعویض می کنند که حدود 24 درصد از افراد موجود در نظر سنجی را تشکیل می دهند.

  به نظر می رسد در کشور ما نیز این آمار و ارقام تا حدودی صادق است.نظر شما چیست؟


  گردآوری: ساسان اس ام اس

  منبع: Phonearena



+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->



برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا