چت رومclose
سونی رکورد فروش PS4 را شکست !
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 313

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23438
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع سونی رکورد فروش PS4 را شکست !  مدت زیادی است که سونی کنسول نسل هشتمی خود را معرفی و در بازار عرضه کرده است حال براساس آمار های منتشر شده به نظر میرسد که سونی توانسته یک رکورد تاریخی در میزان فروش PS4 بزند.در ادامه به بررسی بیشتر میپردازیم.

  سونی دقایقی پیش رسماً اعلام کرد که کنسول محبوب این کمپانی تا به امروز چیزی حدود 30.2 میلیون نسخه فروش رفته است. اگر به ماه مارس امسال برگردیم، میزان فروش دستگاههایِ Playstation 4 سونی چیزی حدود 20.2 میلیون بود، که با احتساب میزان واحد فروش رفته این کنسول تا این تاریخ، سونی هر ماه تقریباً 1.25 میلیون نسخه از کنسول PS4 خود را به فروش رسانده است، که رقم بسیار اعجاب انگیز و خارق العاده ای به نظر میرسد.

  برای کسانی که از تاریخ عرضه رسمی این کنسول خبر ندارند باید بگوییم که کنسول Playstation 4 سونی در ماه نوامبر 2013 میلادی پا به جهان گذاشت. پس با این احتساب، با توجه به اینکه در آخرین روزهایِ ماه نوامبر 2015 میلادی به سر میبریم، سونی بیش از 30 میلیون نسخه از کنسول خود را تنها در 2 سال به فروش رسانده است!

  رقیب دیرینه کنسول Playstation 4 سونی که XBOX ONE شرکت مایکروسافت میباشد، ماه گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داد و موفق شد در بازار آمریکا پرفروش ترین کنسول ماه لقب بگیرد، اما با اینحال مایکروسافت از انتشار جزئیات میزان فروش کنسول خود سر بازمیزند. در مجموع، وقتی صحبت از یک جامعه آماری بزرگ در سطح جهانی میشود، سونی سلطانِ بی چون و چرایِ این بازار است.

  گردآوری: ساسان اس ام اس

  منبع: Xperian-gsmarena+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا