چت رومclose
پاک کردن پیام های ارسال شده در نسخه جدید وایبر!
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 326

  محل سکونت
  اهواز
  نوشته ها
  23438
  نمایش سایر مشخصات

  موضوع پاک کردن پیام های ارسال شده در نسخه جدید وایبر!  برای همه ی ما بارها پیش آمده است که پیامی را به اشتباه و ناخواسته برای فردی ارسال کرده ایم و آرزوی این را داشته ایم که کاش می شد این پیام را پیش از مشاهده از تلفن همراه طرف مقابل حذف کرد.نسخه جدید وایبر این امکان را برای شما فراهم کرده است.برای توضیحات کامل تر و دانلود نسخه جدید وایبر با ما همراه باشید.

  حتما زمان هایی بوده است که با سرعت می خواستید پیامی را مثلا به همسر خود ارسال کنید و به اشتباه آن را برای رئیستان فرستاده اید.در این زمان انگار تمام دنیا بر روی سرتان خراب شده است و به هر دری می زنید تا از ارسال این پیام جلوگیری کنید. اما خود نیز می دانید که هر تلاشی در این راستا بی فایده است و شاید باید منتظر عواقب بد این اشتباه ساده باشید. در این مواقع تنها کار ناسزاگویی به فناوری های نوین و گاهی توسعه دهندگان نرم افزارهای تلفن همراه برای عدم تعبیه امکانی برای بازگردانی پیام های خودتان از گوشی طرف مقابل است.


  وایبر از نرم افزارهای پیام رسانی است که در سرتاسر دنیا از محبوبیت چشمگیری برخوردار است و در کشور ما نیز در دوره ای در اوج قرار داشت اما به دلیل مشکلاتی که برای این نرم افزار پیش آمد کاربران به این نرم افزار پشت کردند.اما حالا دوباره وایبر در آپدیت های پیاپی خود دارد امکانات جالبی را به نرم افزار پیام رسان خود اضافه میکند که اگر همین روند را ادامه دهد دوباره حداقل در کشور ما به روزهای اوج خود باز می گردد. یکی از این امکانات جدید و جذاب که اخیرا در نسخه 5.6.5 وایبر اضافه شده است امکان حذف پیام هایی است که به اشتباه به فردی ارسال کرده اید یا به هردلیلی می خواهید پیام خود را از روی تلفن همراه طرف مقابل پاک کنید.این ویژگی در نگاه اول بسیار جالب و کاربردی به نظر می رسد ، اما می تواند مشکلات قانونی را نیز به همراه داشته باشد.

  امکان جدید دیگری که در ios9 برای این نرم افزار تعبیه شده است، امکان پاسخ گویی به پیام افراد بدون باز کردن نرم افزار است.همچنین بهبودهایی در ارسال فایل ها در این نرم افزار مشاهده می شود.برای دانلود نسخه اندروید و ios وایبر بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

  گردآوری: ساسان اس ام اس

  منبع: phonearena+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا